Новини

В МОЗ України оголосили тендери ще за двома напрямами

Комітет з конкурсних торгів МОЗ України на засіданні 07.09.2015 р. ухвалив рішення щодо здійснення закупівлі та оголошення процедур закупівлі шляхом застосування процедури відкритих торгів за 2 напрямами:

  1. Щодо закупівлі діалізаторів з артеріовенозними магістралями, розчинів, систем для перитонеального діалізу за напрямом «Централізована закупівля медикаментів та виробів медичного призначення для дитячого діалізу».
  2. Щодо закупівлі препаратів для запобігання гемолітичної хвороби у новонароджених за напрямом державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року» у частині: «Централізована закупівля антирезусного імуноглобуліну для запобігання гемолітичної хвороби новонароджених».

Проведення наступного засідання Комітету з конкурсних торгів МОЗ України заплановано на 09 вересня 2015 року.

Розкриття пропозиції щодо відбору генпідрядника нового корпусу «ОХМАТДИТ» відбудеться 16 вересня

Державне підприємство «Укрмедпроектбуд», замовник будівництва нового корпусу «ОХМАТДИТ», прийняло рішення внести зміни до документації конкурсних торгів на закупівлю робіт із будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ «ОХМАТДИТ» та подовжити строк розкриття пропозицій учасників на тиждень, до 16 вересня.

«У цих змінах враховані зауваження та запитання, які отримало ДП «Укрмедпроектбуд» від учасників торгів. Зокрема, були внесені всі необхідні зміни до технічних характеристик робіт із будівництва», − зазначає Ірина Коваль, директор ДП «Укрмедпроектбуд».

Із 7 серпня, коли ДП «Укрмедпроектбуд» оголосило про відкритий відбір генпідрядника, замовник отримав 25 запитань від підприємств, які звернулися за тендерною документацією, та надав шість листів із ґрунтовними роз’ясненнями.

Проведення конкурсу викликало значну зацікавленість з боку будівельних організацій. У цілому за тендерною документацією до ДП «Укрмедпроектбуд» звернулися 12 компаній.

За інформацією ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна», здебільшого потенційні учасники цікавилися технічною частиною документації – просили надати відповіді щодо кольору вікон чи дверей, особливостей скла, чистих приміщень та інших деталей. Один із запитів стосувався кваліфікаційних критеріїв – зокрема термінів дійсності ліцензії та невідповідності вимог щодо «Підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі» та «Документів, які повинен подати учасник для підтвердження відсутності підстави для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі».

Детальна інформація щодо проекту: http://300lives.org/2015/08/31/tender-ohmatdet/

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook