Новини

В МОЗ розповіли, як буде оплачуватись праця медсестер та фельдшерів

За розмовами про лікарів майже нічого не було сказано про медсестер та фельдшерів. Працюватимуть за новими трудовими договорами.

Такі договори медсестри та фельдшери складатимуть з медичними закладами після того, як вони перейдуть до статусу неприбуткового комунального підприємства. Тарифні сітки працювати вже не будуть, а тому зарплатня буде оговорюватись з керівництвом лікарні при працевлаштуванні. Враховується стаж т місце роботи. Наприклад, у випадку, якщо медсестра працює з сімейним лікарем, вони будуть ділити той дохід, який мають за кількість пацієнтів.

Супрун розповіла, що чекає медиків в найближчі місяці: 5 етапів реформи

У випадку, якщо медсестра працює у хірургічному відділені, там оплата проводитиметься за ставкою встановленою при працевлаштуванні.

«Вартість роботи усіх медичних працівників, які беруть участь у наданні медичної послуги, буде закладена в тариф надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної послуги. НСЗУ сплачує кошти за надані послуги напряму медичному закладу, а той, у свою чергу, оплачує з цих грошей роботу медичних працівників, у тому числі середнього та молодшого медперсоналу — медичних сестер, фельдшерів тощо», — розповідають у  МОЗ.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Таким чином, для забезпечення середнього та молодшого медперсоналу гідною зарплатнею, медичний заклад повинен надавати як найбільше якісних медичних послуг. Більше звернень пацієнтів – більше фінансування. А вже від фінансування керівництво буде відштовхуватись при обговоренні зарплатні медсестер та фельдшерів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook