Новини

У МОЗ рекомендують лікарям вдосконалювати англійську за серіалами «Доктор Хаус» та «Анатомія Грей»

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

На сторінці МОЗ України в мережі Facebook лікарям порекомендували черпати знання спеціалізованої англійської, переглядаючи серіали про медиків.

«Герої медичних серіалів вживають не лише популярні розмовні фрази, а і користуються медичною термінологією, ведуть діалоги з пацієнтами тощо. Поступово ви запам’ятаєте багато нових слів та фраз, а також навчитеся швидко орієнтуватися про що йдеться із контексту», — йдеться в повідомленні від імені Міністерства охорони здоров’я на сторінці в Facebook.

На думку експертів із МОЗ, серіал «Доктор Хаус» гарно відображає командну роботу лікарів, які намагаються встановити діагноз під керуванням ексцентричного доктора Хауса, а «Швидка допомога» є вдалим поєднанням драматургії, комедії та екзистенційних роздумів. Також у повідомленні рекомендують дивитись «Анатомію Грей», де «лікарі щодня проводять складні хірургічні операції та заводять службові романи, реєструють медичні записи та борються з проблемами особистого характеру», і серіал «Клініка».

Зазначимо, що наразі в Міністерстві охорони здоров’я розробляють програму з впровадження принципів доказової медицини. Для цього, згідно з відповідним наказом МОЗ, українським лікарям дозволили використовувати у своїй практиці міжнародні протоколи лікування.

Комментировать

Нажмите для комментария