Новини

В МОЗ повідомили, що проект постанови про створення Нацслужби здоров’я готовий

Реформа_ампули_шприц_Медпросвита
Після створення цієї служби і її офіційного запуску пройдуть докорінні зміни в галузі. Медики працюватимуть через договори, а гроші дадуть тим, в кого є пацієнти.

Офіційний початок створення Національної служби здоров’я України розпочнеться майже одразу, як законопроект №6327 від МОЗ вступить в силу. Але, до цього ще багато часу. В першу чергу через проект відміни цього законопроекту, який був зареєстрований 20 жовтня декільками нардепами Оппоблоку та позафракційним Мусієм.

У МОЗ розповіли, як працюватимуть Центри Громадського здоров’я

Також необхідно ще пройти підписи у спікера Андрія Парубія, отримати підпис президента та дочекатись офіційної публікації закону.

А что думают врачи?

«Постанова вже готова. Ми обговорювали питання створення Національної служби здоров’я з іншими центральними органами влади. Але створення нашого оператора коштів (Нацслужба здоров’я сплачуватиме лікарям за медичні послуги, надані пацієнтам — ред.) передбачено законом. Коли закон буде підписано, ми можемо надавати ті нормативні акти, які ми як МОЗ  маємо підписати. Вони всі готові. Чекаємо на адміністративні процедури», — зазначила Супрун.

Супрун: Якщо пацієнт дасть гроші лікарю, він його підставить, а ще не зможе більше працювати

Комментировать

Нажмите для комментария