Новини

В МОЗ обговорили найближчі кроки співпраці з ВООЗ з питань громадського здоров’я

В МОЗ України відбулася зустріч директора Департаменту громадського здоров’я Світлани Осташко за участю головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Інфекційні хвороби» Ольги Голубовської з представниками Бюро ВООЗ в Україні: медичним спеціалістом Бюро ВООЗ в Україні Андрієм Славуцьким та національним спеціалістом Бюро ВООЗ в Україні Жанною Ценіловою.

Під час зустрічі обговорили питання ситуації з лептоспірозом в Україні, реєстрацією інфекційних захворювань, діагностики та лікування хворих.

Департаментом громадського здоров’я було надано оперативну інформацію щодо захворюваності на лептоспіроз впродовж останніх років. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Інфекційні хвороби» поінформувала про організацію надання медичної допомоги хворим з лептоспірозом, удосконалення порядку надання медичної допомоги таким хворим (підготовка клінічного протоколу з доказовою базою).

Колеги з Бюро ВООЗ в Україні повідомили про увагу Всесвітньої організації охорони здоров’я до стану інфекційної захворюваності в Україні, у тому числі звернули увагу, що у вересні передбачено розгляд на Всесвітній асамблеї ООН Стратегії щодо туберкульозу до 2035 року.

Було обговорено подальші кроки співробітництва

Комментировать

Нажмите для комментария