Новини

В МОЗ не змогли набрати 5 директорів на зарплатню 50 000 грн. Новий конкурс на посади

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

П’ять директоратів Міністерства охорони здоров’я все ще залишаються без керівництва. Саме тому, у МОЗ вирішили провести конкурс повторно. Зарплата не менше 50 тис. грн.

«Сьогодні ми переоголошуємо конкурс на ці позиції після того, як протягом попередніх трьох місяців ми не змогли відібрати жодного із п’яти генеральних директорів в генеральні директорати», — заявив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Завтра Верховна Рада розгляне проект постанови про відміну законопроекту Супрун

Нагадаємо, що в ці директорати планується набрати близько 50 осіб, при цьому, середня зарплата нових держслужбовців становитиме десятки тисяч гривень. Міністерство фінансів пояснило такий великий розмір зарплатні тим, що ефективні менеджери вимагають вищу зарплату ніж середня по Україні, за якісну роботу.

«На останньому етапі (відбору) у нас було лише троє людей, з яких ми сподівалися відібрати хоча б кількох директорів, але, будучи так само вимогливими на етапі інтерв’ю, ми зрозуміли, що не було в цьому наборі людей, яких можна було б обрати на посаду генерального директора… Тому найближчим часом ми оголошуємо конкурс на новий раунд переговорів генеральних директорів… уже днями розпочнеться новий набір», — пояснив заступник міністра.

Яка реальна зарплатня у медиків? Фото платіжок та таблиця по містам України

Треба додати, що при цьому, зарплатні лікарів та іншого медичного персоналу залишаються без змін, поки урядові затрати на утримання держслужбовців значно зростають.

Комментировать

Нажмите для комментария