Новини

В МОЗ бажають створити систему телемедицини між селом та містами

Телемедицина_Медпросвита

Щоб посилити медичну систему на селі, МОЗ може створити систему телемедицини. Таким чином сільські лікарі матимуть можливість швидко отримувати консультації.

«Село є дуже важлива ланка. Багато людей, 48% живуть в селах, і нам потрібно підсилити медичну допомогу по селах. Ця реформа, яка відбувається, законопроекти, які зараз пишуть в Адміністрації Президента, ми долучилися до розроблення тих законопроектів, щоб вони дуже гарно співпрацювали із реформою, що ми зараз пропонуємо у парламенті», — розповідає в.о. міністра Уляна Супрун.

Однією з основних ідей щодо посилення медичної системи в селах України – є створення телемедицини. На думку Супрун, можливість не тільки не погано заробляти (при умові, що лікар має 2000 пацієнтів, а ще й мати можливість постійного зв’язку з більш досвідченими лікарями, через  комп’ютер та інтернет дозволять більш активно залучати молодих спеціалістів до роботи на селі.

Телемедицина, как средство борьбы с дефицитом врачей

Одразу треба відмітити, що все це може бути створено, але при умові, що законопроект команди Супрун бути прийнято у другому читанні. Проте, вже зараз увагу народних депутатів привертають увагу до альтернативних законопроектів з залученням приватних страхових компаній до медичної системи в Україні.

Комментировать

Нажмите для комментария