Новини

В МОЗ бажають повернути співоплату в медицину

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Питання по співоплаті ще піднімуть у майбутньому. В Міністерстві впевнені, що тільки з цією формою оплати вдасться повністю профінансувати державну медицину.

«Питання співоплати – ци питання 2020 року, коли запрацює гарантований пакет для всіх видів медичної допомоги, тоді коли закон повністю вступить в силу», — розповідає Ковтонюк. При цьому, відмічає, що МОЗ «буде готувати к 2020 року якесь рішення по співоплаті».

Нагадаємо, що під час підготовки законопроектів МОЗ №6327 до голосування у другому читанні, були внесені правки які виключили з закону використання міжнародних протоколів лікування, а також співоплату медичних послуг, які надаються пацієнтам в медичних установах.

Супрун про реформу швидкої: Важливо розташувати бригади так, щоб вони приїхати за 8-10 хвилин

«Гадаю, що до 2020 року цей механізм буде запущено або у вигляді підзаконних актів, або у вигляді правок до закону. Питання спів оплати буде постійно проявляти себе, його доведеться вирішити при будь-якому Уряді.

Ковтонюк: Медреформу з технічних причин не зможуть запустити з початку наступного року

Треба нагадати, що заступник міністра Павло Ковтонюк вже наводив приклад, як буде виглядати спів оплата. При вартості простої операції 10-12 тисяч гривень, пацієнт буде сплачувати приблизно 20 відсотків, а решту держава.

Комментировать

Нажмите для комментария