Новини

В Києві запрацює сучасна лікарня швидкої медичної допомоги «Правобережна»

Швидка_Медпросвіта

Влада міста Києва вирішила реконструювати будівлю Київської міської клінічної лікарні №6 та розмістити там лікарню швидкої медичної допомоги.

Таке рішення було прийнято через гостру ситуацію з низьким рівнем забезпечення невідкладної медичної допомоги для киян, які мешкають на правому березі міста Київ. Наразі в цій частині столиці немає жодної лікарні «швидкої допомоги». Рішення розмістити її на базі Київської міської клінічної лікарні № 6, яка знаходиться в Солом’янському районі допоможе вирішити ситуацію.

«Усі роботи виконуватимуть за рахунок бюджетних коштів – відповідно до показників Програми економічного і соціального розвитку Києва. Замовником робіт визначено комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ»», — повідомляє прес-служба КМДА.

Нагадаємо, що наразі Міністерство охорони здоров’я планує внести значні зміни в роботу екстреної медичної допомоги. За наступні декілька років мають запрацювати сучасні диспетчерські служби, які будуть фільтрувати виклики громадян та направляти бригади ЕМД виключно на ті випадки, коли під загрозою знаходиться життя пацієнта та на аварії. Також в Міністерстві планують виключити з роботи ЕМД лікарські бригади, яких перенаправлять на роботу саме в лікарні «швидкої допомоги».

Експерт: Ліквідація фельдшерських та лікарських бригад у 2023 році зробить ЕМД менш ефективною

Окремо КМДА пояснює місце розташування лікарні «Правобережна» тим, що в районі є ефективна розв’язка для зменшування часу на транспортування хворих та постраждали, а робота нового відділення значно прискорить початок діагности та надання медичної допомоги мешканцям міста.

На сайті Кабміну зареєстровано петицію проти реформи в системі екстреної меддопомоги

Комментировать

Нажмите для комментария