Новини

В Дніпрі до медиків швидкої приставлять поліцейських для забезпечення їх безпеки

Влада Дніпра вирішила створити чорні списки адрес, куди лікарі будуть виїжджати тільки в супроводі поліції, а також дадуть можливість у найкоротший термін викликати патруль.

Кожен член бригади «Швидкої» має тривожну кнопку, яка миттєво передає сигнал до диспетчера і той направляє підрозділ поліції на місце застосування тривожної кнопки. Але також влада пам’ятає, що є райони та конкретні адреси, де медики під час виклику постійно ризикують своїм життям. В таких районах вони можуть потрапити в найжахливішу ситуацію, а тому патруль поліції буде супроводжувати їх постійно.

Керівник Дніпропетровського обласного центру медицини катастроф Радій Шевченко взагалі наголошує на терміновій необхідності посилити відповідальність за напад на лікарів. Наприклад, можна прирівняти напад на лікаря до нападу на поліцейського.

Проект «Чорного списку» адрес міста Дніпра та області будуть створені у найкоротший термін, адже попереду осінь, а тому кількість викликів швидкої зросте у декілька разів.

«Лікарів «швидкої допомоги» під час виїзду за викликами б’ють, їм загрожують, принижують їх людську гідність», — наголошують медики у Дніпрі.

Комментировать

Нажмите для комментария