Новини

В 2019 тарифні сітки скасують і лікарі самі будуть «домовлятись» про свою зарплату

В 2018 році Змін на вторинній та третинній ланці фактично не було. Проте зарплата лікарів-спеціалістів і умови праці мають суттєво змінитись цього року — якщо зможуть домовитись з керівництвом медзакладу!

Кожен медичний працівник домовлятиметься з керівництвом комунального медичного закладу про рівень заробітної плати в індивідуальному порядку,

Як заявляють в МОЗ, з 2019 року усі спеціалізовані та високоспеціалізовані медичні заклади будуть фінансуватися за новим принципом.

  • Національна служба здоров’я буде перераховувати медзакладам гроші за надану послугу за затвердженими тарифами, єдиними для всієї країни.
  • У тарифі на послугу врахують усі витрати на її надання, у тому числі — оплата праці медичного персоналу.
  • Згідно із законопроектом №6327 у тариф закладається оплата праці медичних працівників не менша за 250% середньої заробітної плати в Україні за липень року, що передує року, в якому будуть застосовуватися тариф. Якби тарифи затверджувалися у 2017 році, це було б 13 400 грн без урахування податків.
  • При цьому реформа передбачає відмову від тарифних сіток та вільне формування ринку зарплат у комунальних медичних закладах.

Тиждень громадського здоров’я стартує у Києві

Тобто кожен медичний працівник домовлятиметься з керівництвом комунального медичного закладу про рівень заробітної плати в індивідуальному порядку, як це відбувається, наприклад, в приватних клініках.

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • Цена просто жах. Держава вже не знаэ, як скоротити населения, то зробила контрольный в голову. Шановнi, цiнуйте та бережiть лiкарiв, якi ще э. З такими»законопроектами» наших дiтей, внукiв, правнукiв вже лишили самого цiнного- медичнoi допомоги, Бути врятованими. Зрозумiло, що тi хто вигадали таке, своiх нащадкiв повезуть за кордон лiкуватися, бо награбували на 5 життiв наперед. Йде просто знищення нацii. Буде в медичнiй системi «голод кадрiв». Якщо б держава пiклувалася про свiй Народ та нащадкiв, то забезпечила б гiдною зарплатой медикiв, як у всьому свiтi це роблять.

    Ми на Facebook