Новини

В 2017 році Інститут серцево-судинної хірургії ім. Н. Амосова недофінансували на 360 млн. грн

Врачи делают операцию, МедПросвіта

Загальний дефіцит фінансування інституту цього року вже складає 359,6 мільйонів гривень. При цьому, тільки по статті зарплат недофінансування складає 40,2 млн. грн.

Потреба в фінансуванні медикаментозного забезпечення мед закладу складає більше 357 мільйонів, при цьому інститут профінансували лише трохи більше, ніж на 3 мільйони, а також 42, 844 мільйони заклад отримав в рамках пілотного проекту. Дефіцит по цій статті складає 311 мільйонів гривень.

О.А. Голубовська про доповідь ВООЗ про фальсифікати та неякісні лікарськи препарати: «Не завжди винуваті «лікарі-вбивці»

Треба одразу відзначити, що цього року Інститут ім.. Н. Амосова неодноразово повідомляв, що фінансування фактичне відсутнє. Через величезні заборгованості по зарплатам співробітникам, керівництву закладу довелось близько половини медпрацівників скоротити або відправити у відпустку за власний кошт.

Говорити, що реформа почнеться в зазначені терміни, неможливо

Приблизно така ж ситуація склалась і в інших вузькоспеціалізованих медичних інститутах України. Стражеско, Шалімова та Ромоданова не мають коштів для повного забезпечення зарплатні повному штату працівників, а також мають проблем з медикаментозним забезпеченням.

  

Комментировать

Нажмите для комментария