Новини

Увага! Зміни в графіку поїздок керівництва МОЗ до регіонів в рамках перевірки проведення додаткової імунізації проти поліомієліту

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі та заступники Міністра: Олександра Павленко, Ігор Перегінець та Віктор Шафранський 29 та 30 жовтня відвідають Чернігівську, Сумську, Рівненську, Волинську, Хмельницьку та Полтавську області. Мета – перевірка стану проведення додаткової імунізації проти поліомієліту в регіонах та інформування населення про необхідність вакцинації.

Зокрема,

29 жовтня – Перший заступник Міністра охорони здоров`я Олександра Павленко відвідає Рівненську та Волинську області, заступник Міністра Віктор Шафранський відвідає Хмельницьку область.

30 жовтня – Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі відвідає Чернігівську та Сумську області, заступник Міністра Ігор Перегінець відвідає Полтавську область.

Протягом минулого тижня керівництво МОЗ вже побувало у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Кіровоградській, Черкаській, Вінницькій та Житомирській областях. Представники МОЗ беруть участь у прес-конференціях та інших медіа-заходах та надають відповіді на запитання, що хвилюють громадян у зв’язку з початком програми додаткової вакцинації проти поліомієліту.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook