Новини

Усі кадрові рішення стосовно НМУ ім. О.О. Богомольця будуть прийняті за результатами комплексної перевірки, — Олександра Павленко

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко зустрілася сьогодні з представниками студентських кіл, які виступили з протестами під стінами МОЗу стосовно відсторонення Катерини Амосової від виконання повноважень ректора Університету (були прихильники «за» і «проти» цього рішення), а також щодо інших порушень в діяльності ВУЗу.

Олександра Павленко нагадала їм, що питання відсторонення керівника від виконання обов’язків є юридично регламентованим лише на час перевірки з метою забезпечення об’єктивної та безперешкодної роботи міжвідомчої комісії: «Це не звільнення, це лише відсторонення від виконання обов’язків на час перевірки, про що є відповідний наказ, підписаний Міністром. І лише міжвідомча комісія, до складу якої входять і представники правоохоронних органів, буде, по-перше, на основі розгляду тих скарг і звернень, які надходять до МОЗ, в тому числі і щодо діяльності К. Амосової, по-друге, на основі результатів перевірки, надавати рекомендації щодо легітимності рішень керівництва ВУЗу».

Вона наголосила на важливості вирішення усіх подальших кадрових та інших питань стосовно університету саме в правовому полі: «Ми не ховаємось, а намагаємось вирішити проблему правовим шляхом, в зв’язку з чим і створена відповідна комісія. Немає ніякого упередженого ставлення стосовно будь-кого з керівництва університету, і для нас, як для органу управління, цікаві їх якості в першу чергу як управлінців. Чутки, наклепи, погрози тощо – це питання правоохоронних органів, і ви маєте повне право звернутися до них із відповідними фактами, якщо такі є», — підкреслила Перший заступник Міністра у розмові зі студентами.

Для того, щоб особа тимчасово виконуючого обов’язки вибори, за її словами, не мала заполітизованого підґрунтя, МОЗ готове розглянути колективну пропозицію представників студентського колективу стосовно кандидатів на цю посаду.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook