Новини

Урядову програму «Доступні ліки» розширили ще на 14 найменувать

Доступні ліки_Медпросвіта

Згідно з повідомленням МОЗ України, до програми реімбурсації додали ще 14 назв різних медичних препаратів. Загалом за програмою можна отримати 254 препарати, 72 з яких безкоштовні.

Наразі за роботу програми «Доступні ліки» відповідає Національна служба здоров’я України. Вона є розпорядником державних коштів на програму, та самостійно займається відшкодуванням різниці у вартості ліків підключених до програми мережам аптек.

У МОЗ повідомляють, що до програми вже включено 195 препаратів для лікування серцево-судинних захворювань, 45 для лікування діабету другого типу та ще 14 – для бронхіальної астми.

«Перелік безоплатних ліків збільшився майже на 20 відсотків, порівняно з попереднім. Найдорожчий препарат, який повністю оплачує держава, коштує 863, 43 гривні», — коментує роботу програми голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко.

МОЗ: Лікарі і фельдшери будуть повністю виключені зі складу бригад ЕМД до 2025 року

Окремо нагадаємо, що навесні запустили електронний рецепт на отримання медичних препаратів за програмою «Доступні ліки». Також у наступні декілька років планується суттєве розширення програми: мають додати лікарськи засоби для лікування психічних розладів та медичні препарати для вагітних жінок.

Кабмін затвердив Стратегію розвитку медосвіти: нові стандарти, програми і засобидля навчання студентів

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції