Новини

Урядовці відвідали лікувальні заклади Донеччини, розташовані у прифронтовій зоні

Там же було проведено апаратну нараду, на якій було обговорено проблемні питання забезпечення повноцінної роботи лікувальної мережі саме у цій зоні

22-23 березня заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський спільно із директором Медичного департаменту МОЗ Василем Кравченком та начальником Управління надзвичайної медицини МОЗ України Тетяною Тимошенко відвідали з робочим візитом Донецьку область, під час якого ознайомилися з роботою закладів охорони здоров’я, організацією надання первинної, вторинної та екстреної медичної допомоги, станом забезпечення медичних закладів необхідними лікарськими засобами та матеріально-технічним оснащенням.

Зокрема, фахівці відвідали центри первинної медико-санітарної допомоги Краматорська та Слов’янська, станції екстреної медичної допомоги та міські лікарні №№ 1, 3, на базі яких сформовані нові відділення ендоваскулярної кардіохірургії, дитячої хірургії. Наразі, закінчується монтаж високотехнологічного обладнання, а саме комп’ютерного томографа, ангіографа.

Віктор Шафранський наголосив на необхідності розпочати роботу по оптимізації ліжкового фонду, подальшого розвитку мережі сімейних амбулаторій, прискорити ремонтні роботи та відкриття централізованої диспетчерської служби у Маріуполі та Краматорську.

Також представники МОЗ України прийняли участь у розширеній апаратній нараді Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на якій обговорили проблемні питання забезпечення роботи лікувальної мережі в прифронтовій зоні.

Читайте такожУкраїнські чиновники визначили необхідне для розвитку трансплантації в Україні

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook