Новини

Уряд України погасить заборгованість перед медпрацівниками до кінця року

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

Представники Уряду, МОЗ і Профспілок зустрілися минулого і вирішили питання з заборгованістю. На 13 вересня вона складала 81,7 млн грн. До кінця року погасять.

На цей час МОЗ вже направило на ухвалення проект розпорядження до Кабміну, згідно з яким будуть внесені необхідні зміни «Про розподіл резерву медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році». Зміни будуть працювати і наступного року і таким чином накопичення заборгованості у медичній галузі по зарплатам більше допущено не буде.

«До сьогодні кардинальні зміни у фінансовому забезпеченні фахівців охорони здоров’я не були можливими через застарілу систему управління, оновити яку має медреформа, – стверджує в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. – Без ухвалення відповідних Законів парламентом ситуація принципово не зміниться, а дефіцит і заборгованість по зарплатах і надалі виникатимуть щороку. Саме тому команда МОЗ підтримує прагнення медиків змінити такий стан справ і робитиме все від неї залежне, щоб парламент ухвалив законопреокти № 6327 та №6604, необхідні для старту медичної реформи».

В МОЗ сподіваються, що законопроекти, які були розробленими командою Уляни Супрун внесуть необхідні зміни. На цей час невідомо коли саме буде проходити голосування за реформи у Верховній Раді, проте спікер Парубій запевняв, що законопроекти приймуть до кінця вересня

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook