Новини

Уляна Супрун повідомляє, що 170 тисяч українців уже підписали декларації з лікарями

За словами в.о. міністра охорони здоров’я, станом на 4 квітня 170 тисяч українців уже обрали своїх сімейний лікарів та підписали з ними декларації.

«У перший день більше ніж 12 тисяч людей записалися до своїх лікарів, а на другий день – 27 тисяч, і до 11-ї ранку сьогодні в нас уже є 7 тисяч людей. Це додатково до тих, які вже були в пілотній програмі. 170 тисяч українців уже підписали декларацію зі своїм лікарем», – повідомляє Уляна Супрун.

Варто зазначити, що 106 тисяч декларацій було підписано ще до офіційного початку підписної кампанії «Лікар для кожної родини». Всі вони були зареєстровані під час пілотного запуску реформи в медичних закладах, які вже мали на початок лютого 2018 року Медичні інформаційні системи, підключені до електронної системи охорони здоров’я eHealth.

Роман Ілик: «Ми прийшли не ремонтувати фасад, а докорінно змінити систему»

Також нагадаємо, що за оцінками заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, до кінця 2018 року лише 30 відсотків українців підпишуть декларації з лікарями. Але для того, щоб остаточно змінити систему фінансування первинної ланки медицини на принцип «Гроші йдуть за пацієнтом», у МОЗ планують тимчасово фінансувати лікарів за кількістю мешканців району, які прив’язані до того чи іншого медичного закладу.

Комаровський: Існуюча команда МОЗ тимчасова, і навіть міністр тимчасовий

Комментировать

Нажмите для комментария