Новини

Уляна Супрун вважає новообраного госсекретаря МОЗ корупціонером

На своїй сторінці у Facebook в.о. міністра охорони здоров‘я Уляна Супрун виступила з критикою після обрання на місце госсекретаря МОЗ  Наталю Шолойко.

«Ну що ж, колеги. Наші побоювання виправдалися. Нам, Міністерство охорони здоров’я України, обрали Державного секретаря — людину, яка законом буде наділена величезними повноваженнями. Вона впливатиме на будь-які кадрові рішення не лише міністерства, а й усіх державних підприємств і керуватиме державними закупівлями.» – заявляє Уляна Супрун.

В.о. міністра охорони здоров‘я посилається у своїй заяві на дані Моніторингової місії #ДоброЧесно, яка нібито має дані про фігурування Шолойко у корупційних схемах.

«За даними Моніторингова місія #ДоброЧесно, особа, яку сьогодні обрали на Держсекретаря МОЗ не може займати цю посаду через конфлікт інтересів, а її ім’я фігурує у корупційних схемах.» — Супрун.

«Ми не можемо працювати в одній команді з людьми, які скомпроментовані або корумповані. Ми безкомпромісні, бо йдеться про Держсекретаря МОЗ — міністерства, від якого залежить здоров’я кожного українця.» — в.о. міністра охорони здоров‘я

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook