Новини

Уляна Супрун: «Відставка? Не дочекаєтесь»

Уляна Супрун_Медпросвіта

В.о. міністра охорони здоров’я спростувала чутки про те, що вона збирається у відставку. Супрун має намір і далі впроваджувати реформу в Україні.

Вчора в ЗМІ були розповсюджені чутки про те, що під час робочої поїздки до США разом із заступником міністра Павлом Ковтонюком Уляна Супрун написала заяву про добровільну відставку. Причиною відставки, начебто, стало подвійне громадянство. Нагадаємо, що очільницю МОЗ досі звинувачують у тому, що вона не позбулась громадянства США після того, як отримала українське.

У відповідь на всі чутки Супрун оприлюднила в своєму мікроблозі в Twitter наступний запис: «Відставка? Не дочекаєтесь».

 

Треба відзначити, що це вже не перша спроба розповсюдження у ЗМІ хибної інформації про відставку Супрун. У лютому 2017 року, після скандалу з директором Інституту серця Борисом Тодуровим, Супрун, ніби, теж писала заяву і навіть встигла її передати президенту України. Але вже через годину інформація була спростована самою в.о. міністра.

Супрун: В новій системі лікар зароблятиме більше ніж медсестра чи санітарка

Кумедно, що в чутках про відставку встигли навіть назвати кандидатів на пост міністра охорони здоров’я. Одним з них став заступник міністра Павло Ковтонюк. Другим – нардеп Ірина Геращенко.

Супрун: Автономізація наблизить лікарів та медичний персонал до достойних зарплат

Комментировать

Нажмите для комментария