Новини

Уляна Супрун: В системі охорони здоров’я достатньо коштів, якщо їх не красти

Супрун отримала нагороду, медпросвіта

Рівень фінансування медицини в Україні за оцінками експертів знаходиться на низькому рівні. Втім, в.о. міністра Супрун впевнена, що коштів буде достатньо.

«Багато людей питає, а чи вистачить коштів на цю державну страхову. Можу сказати, що так, вистачить. Електронний реєстр інсулінозалежних пацієнтів показав, що на справді коштів набагато більше, ніж ми уявляємо. Просто потрібно менше красти, і буде достатньо коштів», — повідомила Уляна Супрун під час брифінгу міністерства в середу.

У відомстві впевнені, що основні зміни в галузі залежатимуть від місцевої влади. Для них буде виділено оптимальна кількість коштів для проведення змін в галузі у проміжку 2018 – 2020 років. Мова йде про створення реєстру пацієнтів, комп’ютерізація медичних установ та створення умов для роботи первинної ланки, лікарі якої стануть основними для мешканців країни.

Михайло Радуцький: Законопроекти Супрун готував ще Квіташвілі

Нагадаємо, що в першу чергу за планом реформи буде створюватись Національна служба здоров’я України, яка контролюватиме всі бюджетні кошти галузі та буде купувати медичні послуги у лікарів та медсестер для населення. Заступник міністра Павло Ковтонюк вважає, що для запуску нової структури влади знадобиться принаймні 4-6 місяців.

Олег Мусій просить президента позбавити Супрун громадянства України

Очікується, що до кінця тижня президент України Петро Порошенко підпише відповідні законопроекти і реформу зможуть розпочати вчасно, з 1 січня 2018 року.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook