Новини

Уляна Супрун пояснює, як обирати лікаря та підписувати декларації

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла в інтерв’ю «5 каналу» про процес вибору лікаря та як його змінити в разі потреби.

«Підписуючи декларацію з конкретним лікарем, людина повідомляє державу (НСЗУ), що оплата за її обслуговування має надходити у цей медзаклад. Якщо людина захоче змінити лікаря, достатньо підписати декларацію з новим – стара автоматично скасується в системі «Електронне здоров’я», — пояснює в.о. міністра охорони здоров’я.

Основне правило кампанії «Лікар в кожну родину» полягає в тому, що підписати декларації можна лише з лікарями, які працюють у медичних закладах, приватні медичні інформаційні системи яких підключені до глобальної системи eHealth. Зрозуміти, що в цьому конкретному медзакладі вже можна підписувати декларацію зі «своїм» лікарем, громадянам дасть спеціальна наліпка.

МОЗ запускає нову систему безперервного професійного розвитку медпрацівників

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я надає просту схему взаємодії з лікарями після запуску реформи, яка допоможе пацієнтам зрозуміти, як працює система.

Нагадаємо, що підписна кампанія має стартувати з 2 квітня. Столичні медичні заклади первинної ланки вже повністю готові приймати пацієнтів та підписувати з ними декларації.

Приблизно 1 тисяча медичних установ вже підключені до системи eHealth

Комментировать

Нажмите для комментария