Новини

Уляна Супрун повідомила про підготовку протестів у регіонах та просить не політизувати кір

Уляна Супрун_Медпросвіта

За інформацію в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, наразі готуються великі протестні акції проти керівництва МОЗ та заради дискредитації медреформи.

«Не політизуйте кір! Не намагайтеся використати питання національної безпеки для політичної гри», — звертається Уляна Супрун на офіційній сторінці у мережі Facebook з закликом направити такі зусилля для посилення вакцинації серед населення України.

В Міністерстві переконані, що ряд супротивників медичної реформи намагаються скористатись важкою ситуацією, яка склалась через спалахи кору в Україні. Для цього деякі активісти намагаються запевнити населення в тому, що МОЗ не спроможне сьогодні забезпечити виконання протидій захворюванням та своєчасну вакцинацію.

Відзначимо, що керівництво Міністерство охорони здоров’я вже не вперше звинувачують організаторів будь-яких протестних акцій на дії команди Супрун в тому, що вони направлені проти впровадження медичної реформи в Україні.

Схожі заяви були зі сторони Уляни Супрун лунали на початку вересня 2017 року,  коли Професійні спілки працівників охорони здоров’я зібрались в Києві з вимогою забезпечити виплату боргів по зарплатам та покращення умов праці в державних установах.

Відзначимо, що поки невідомо, які саме акції протесту готуються в регіонах України, та які вимоги перед Міністерством можуть бути виставлені. В той же час, губернатор Одеської області та губернатор Закарпатської області звинуватили керівництво МОЗ в тому, що вони представляють у ЗМІ неправдиву інформацію про забезпеченість регіонів необхідною кількістю вакцин проти кору.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook