Новини

Уляна Супрун: Підписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» є безстроковою

В.о. міністра МОЗ Уляна Супрун прокоментувала старт підписної кампанії на власній сторінці. Кампанія є безстроковою, підписати декларацію можна з будь-яким лікарем.

«Кампанія розгортатиметься поступово, по мірі готовності кожного медзакладу та області. Тому старт процесу вибору лікарів сьогодні не означає, що в цей же день ви маєте терміново підписати декларацію аби з ким. Кампанія – безстрокова», — повідомляє в.о. міністра.

В той же час, для лікарів, встановлені обмеження на максимальну кількість пацієнтів, з якими вони можуть підписати декларацію – терапевт до 2 тисяч, сімейний лікар до 1,8 тисяч, педіатр до 900 пацієнтів. При цьому, в самому Міністерстві охорони здоров’я прогнозують, що лише 30 відсотків населення України заповнить декларацію з лікарем до кінця 2018 року.

Національна служба здоров’я офіційно зареєстрована в Міністерстві юстиції

«Ви не обираєте лікаря раз і назавжди. Якщо з якоїсь причини вам потрібно буде обрати іншого фахівця — ви зможете це зробити в будь-який момент. Дуже важливо, щоби кожен із нас підійшов до питання вибору свого лікаря відповідально та виважено і підписав декларацію з тим фахівцем, якому хоче довірити власне здоров’я», — зауважила Уляна Супрун.

Реформа на старт: Офіційний запуск кампанії «Лікар для кожної родини»

Зазначимо, що Київ швидше за всіх підготувався до впровадження медичної реформи. Наразі всі медичні установи первинної ланки столиці офіційно приймають участь в підписній кампанії та можуть зареєструвати пацієнта в електронній системі охорони здоров’я eHealth.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook