Новини

Уляна Супрун: МОЗ пропонувало не пускати дітей без щеплень до школи ще у вересні

В.о. міністра охорони здоров’я повідомила, що через спалах кору в Івано-Франківській, Тернопільській та Одеській областях вже планували заборону.

«У вересні, коли розпочалися серйозні спалахи кору в Івано-Франківській, Тернопільській та Одеській областях, ми створили штаб при МОЗ, який моніторить випадки кору. В цих трьох областях ще у вересні подали розпорядження Кабміну, що нещеплені діти не можуть відвідувати навчальні заклади», — повідомила Уляна Супрун.

Відзначимо, що обласний департамент охорони здоров’я Тернопільської області підтримав рекомендацію Міністерства та офіційно заборонив відвідування навчальних закладів без відповідної довідки.

«Тернопільська та Івано-Франківська область дослухалися, у них захворюваність спала. Але в Одеській області і далі дозволяли ходити дітям без щеплення до школи. Після загибелі 5 людей вони вимагають щеплення у дітей», — сказала Супрун.

Київський департамент охорони здоров’я заборонить не вакцинованим від кору дітям відвідувати дитсадки та школи

Нагадаємо, що наразі за офіційними даними зареєстровано 66 випадків захворюваності на кір в Києві, а загалом за 11 місяців 2017 року захворіло більше 3000 осіб, з яких приблизно 80 відсотків випадків прийшлось на дітей віку від 7 до 16 років.

МОЗ України підтримало рішення щодо недопуску невакцинованих дітей до занять у школах

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook