Новини

Уляна Супрун готова передати досягнення медреформи новій команді

В.о. міністра охорони здоров’я під час Львівського медіафоруму повідомила, що наразі в АП ще не дійшли руки до питань МОЗ. Очікує питання від президента «як ми можемо вам допомогти?».

Діюча очільниця МОЗ спокійно реагує на новини щодо призначення нового керівництва в Міністерство охорони здоров’я України. В той же час повідомляє, що у Адміністрації Президента щодо питань медичної реформи та самого міністерства поки не говорять. Перша детальна зустріч очікується з заступником Адміністрації Президента Олексієм Гончаруком, який відповідає за реформи в Україні, лише за два – три тижні.

«Я надіюся, що все почате буде продовжуватись. Ми очікуємо від президента запитання: «як ми можемо вам допомогти?», — коментує стан справ Уляна Супрун.

У Зеленського розповіли коли в Україні може з’явитися новий міністр охорони здоров’я

При цьому вона запевняє, що має намір і далі працювати в Україні та безпосередньо над впровадженням медичної реформи. Більше того, в разі якихось змін готова допомогти та передати досягнення новій владі, якій співчуває, адже пам’ятає, як важко працювати новим людям. До змін ставиться нормально, адже вважає це нормальним демократичним процесом.

«Я зайшла на ворожу територію, де багато людей не хотіли, аби я стала успішною», — пригадує Супрун.

Коломойський назвав наступного міністра охорони здоров’я: «Це мій товариш. Майбутній міністр охорони здоров’я»

Комментировать

Нажмите для комментария