Новини

Україну відправили на 135 місце з 148 можливих за рівнем охорони здоров’я

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

Рейтинг процвітання, який склали “The Legatum Institute” станом на 2017 рік, відправив Україну на 135 місце, між країнами Нігер та Ірак.

Звичайно, на сьогодні є країни де проблем в медицині більше. В топ-10 країн з найгіршою охороною здоров’я входять Конго, Ангола, Уганда, Мозамбік, Нігерія, Бенін та інші африканські країни. Трохи краще ситуація лише у Нігері, а вже потім йде Україна та Мадагаскар, Афганістан, Ірак та Судан.

Краще за все ситуація в Люксембурзі, Сінгапурі, Швейцарії, Австрії, Японії та інших розвинутих країнах світу. Більшість з них знаходиться на Європейському континенті.

Україна бідніша за Сомалі? Членство України в ВООЗ призупинено

В той же час, загальний рівень процвітання трохи кращий. За всіма показниками, такими, як ведення бізнесу, освіта та інше, Україна посіла 112 місце.

Треба відзначити, що за рейтингами процвітання від «The Legatum Institute» минулих років, Україна посідала 64 місце за рівнем охорони здоров’я в 2013 році, 63 місце в 2014 році, 70 місце в 2015 році, а вже в 2016 році посіли 107 місце. Цього року, ще гірше.

МОЗ планує посилити контроль за рекламою лікарських засобів на телебаченні

Єдиний стабільно високий показник за цим рейтингом для України залишається освіта. Ми зайняли 48 місце за цим показником в 2017 році.

 

Комментировать

Нажмите для комментария