Новини

Українці хворіють на роботі. За результатами досліджень, 80% людей ідуть на роботу хворими

грипп_лекарства_лечение_медпросвіта

Дослідження, проведене кадровим порталом HeadHunter, показало, що українці відмовляються від лікарняного і продовжують працювати хворими.

Вісім з десяти працездатних українців намагаються не звертати уваги на погіршення стану здоров’я, навіть при важкій симптоматиці. Дослідження вказує, що кожного четвертого навіть температура не може змусити відвідати лікаря та отримати лікарняний на час хвороби. Такий стан речей турбує медичних спеціалістів.

«Ускладнень цього сезону дуже багато у вигляді гайморитів, бронхітів і пневмонії», — розповідає про ризики ускладнень ГРВІ та грипу терапевт Наталя Гордієнко.

Нагадаємо, що цього року в Україну прийшло одразу три доволі небезпечних віруси грипу: «Мічіган», «Гонконг» та «Брісбен». Тим не менш, МОЗ повідомляє, що епідемічний поріг в Україні не перевищений і знаходиться в нормі для цього часу сезону.

Втім, якщо така практика серед населення збережеться, то темпи захворюваності можуть значно зрости. Тим паче, що на таку поведінку впливають кризисні умови життя, коли є реальна необхідність заробити кожну копійчину.

«Коли люди приходять застуджені з температурою на роботу, вони очікують якоїсь винагороди. Що їх помітять, що їх похвалять. Можливо, дадуть якусь надбавку до зарплати», — пояснила психолог Ірина Пількевич.

Якщо ж виходити на роботу під час хвороби з важкою симптоматикою змушує керівництво, спеціалісти рекомендують серйозно подумати – чи коштує ця робота вашого здоров’я.

Грипп Мичиган (H1N1). Чек-лист для пациента

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook