Новини

До українських регіонів була поставлена перша партія вакцин КПК

Поставлених вакцин має вистачити три місяці, а з наступного тижня вакцину можна буде використовувати для проведення планових щеплень

Так звані вакцини КПК, йдеться про кір, краснуху, паротит, які Дитячий фонд ООН закупив за державні кошти, вже поставляються до регіонів України. 227 тисяч доз вищеназваних вакцин вже поділені між областями України в залежності від потреб у сфері охорони здоров’я.

Такі вакцини доставлені до Одеської, Миколаївської, Житомирської, Рівненської, Вінницької, Хмельницької, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Волинської, Тернопільської та Київської областей, і, зокрема, до Києва. Таку офіційну інформацію надали структурні підрозділи з питань охорони здоров’я усіх зазначених державних обладміністрацій. Вже з наступного понеділка вакцини можна буде використовувати, щоб проводити у областях планові щеплення. У МОЗ України запевнили, що такої кількості поставлених вакцин має вистачити, щоб вакцинувати дітей упродовж трьох місяців.

Нагадуємо, що вперше цю вакцину поставили до України минулого року, і вона також була куплена за державні кошти. Усіх вакцин, які були куплені Дитячим фондом ООН дорівнює мільйону доз.

«Всесвітня організація охорони здоров`я з метою пришвидшення реєстрації за спрощеною процедурою надає звіти оцінки по прекваліфікації вакцин БЦЖ, для профілактики дифтерії і правця, кашлюку, сказу, гепатиту В, які закуповуються через ЮНІСЕФ, що дасть змогу отримати ці вакцини вже наприкінці травня — на початку червня», — зазначив заступник міністра охорони здоров`я України Ігор Перегінець.

Читайте також: Поставки детских онкопрепаратов в Украину будут завершены за два месяца

Комментировать

Нажмите для комментария