Новини

Українські медики поїхали до Німеччини вчитися розвивати громадське здоров’я

Очікується, що цей візит допоможе зміцнити українсько-німецьке партнерство, підтримає ефективну співпрацю і обмін вкрай важливим досвідом у сфері реформування охорони здоров’я

5 червня українські медики на чолі з в.о. міністра з питань охорони здоров’я України Віктором Шафранським поїхали до Німеччини для обговорення  питань з розвитку системи громадського здоров’я. Візит української делегації триватиме до 10 червня.

Членами української делегації стали: 

  • народні депутати Ольга Богомолець, Костянтин Яринич та Віктор Кривенко,
  • представник Інституту законодавства Верховної Ради України Галина Вашека,
  • заступник Міністра охорони здоров’я Роман Ілик,
  • директор Українського центру контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ України Наталія Нізова,
  • експерт з питань інфекційних захворювань Віктор Ляшко.

Німецькі колеги пообіцяли ознайомити їх з найкращими функціональними практиками та з особливостями міжурядової та міжсекторальної співпраці.

Німеччина є для України стратегічним партнером у реформуванні системи охорони здоров’я.  Йдеться про тісну співпрацю українського МОЗу з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ проти ВІЛ/СНІДу, розвитку системи екстреної медичної допомоги та сімейної медицини. Коли налагоджується співпраця у цих сферах, вона поширюється і на сегменти медичної сфери, зокрема, й на систему громадського здоров’я, яка, як відомо, є важливою частиною реформ у медицині.

Очікується, що цей візит допоможе зміцнити українсько-німецьке партнерство та виявиться важливим досвідом у реформуванні української медицини.

Читайте також: Кабмин готовится презентовать новую систему здравоохранения в Украине

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook