Новини

Українські лікарі отримали доступ до BMJ в рамках системи Безпреривного професійного розвитку лікарів

МОЗ України офіційно уклала угоду з British Medical Journal, що дозволило українським лікарям протягом року мати повний доступ до сучасних освітніх онлайн-платформ Великобританії.

«Тепер 4 тисячі українських лікарів первинної медичної допомоги протягом року  матимуть доступ до освітніх онлайн-платформ BMJ Best Practice і BMJ Learning («Найкраща практика «BMJ» та «Навчання з BMJ”). Навчання за світовими стандартами лікування, результатами новітніх досліджень та наукових публікацій, та допомога у   прийнятті клінічних рішень — все це можна опанувати, не покидаючи домівки», — повідомляє прес-служба МОЗ України.

Цікаво, що згідно з новим договором, велика частина інформація британських освітніх платформ надаватиметься українським лікарям саме на українській мові. Наразі є доступ до 454 навчальних модулів з різних галузей медицини української мовою.

Нова угода  додатково передбачає переклад ще 45 навчальних модулів з раннього виявлення та лікування найбільш поширених в практиці сімейного лікаря захворювань — діабету, ожиріння, серцево-судинних захворювань, раку молочної залози, тощо.  Співпраця між МОЗ України та BMJ відбувається в рамках оновлення системи безперервного професійного розвитку.

Увага: Нові клінічні настанови для лікування хіміорезистентного туберкульозу від ВООЗ на українській мові

«Безперервне навчання лікаря — це основа якості надання медичних послуг. Тому для української медицини співпраця з British Medical Journal — це потужне підсилення професійного рівня лікарів, адже завдяки цьому наші медики мають можливість отримувати найактуальніші знання з медицини і застосувати їх у роботі зі своїми пацієнтами», — зазначає заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • А для лікарів вторинної ланки буде доступ?