Новини

Українські чиновники працюють над зміцненням системи охорони здоров’я в країні

Саме з такою метою українська делегація бере участь у Міжнародній нараді з питань профілактики туберкульозу в рамках регіонального проекту країн Східної Європи, що проходить у Копенгагені

Українська делегація під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я Ігоря Перегінця бере участь у Міждержавній нараді з питань зміцнення системи охорони здоров’я для оптимізації профілактики та лікування туберкульозу: регіональний проект для країн Східної Європи та Центральної Азії, що проходить в м. Копенгаген (Королівство Данія).

Нараду відкрили Ганс Клюге, керівник відділу систем охорони здоров’я та громадського здоров’я Європейського регіонального бюро ВООЗ та Нікола Канто, регіональний менеджер для країн Східної Європи та Центральної Азії. Вони звернули увагу присутніх на пріоритетні напрямки у системі охорони здоров`я, зокрема, наголосили на міжсекторальній взаємодії, посиленні кадрового потенціалу та змінах, що необхідні в питаннях управління під час оптимізації профілактики та лікування туберкульозу.

Заступник Міністра охорони здоров`я Ігор Перегінець взяв участь у панельній дискусії, присвяченій міжсекторальному співробітництву між системами охорони здоров’я та програмами профілактики і лікування туберкульозу різних країн. Він підкреслив роль фрагментованої системи фінансування, необхідності впровадження економічної ефективності протитуберкульозних заходів, а також раціонального використання наявних ресурсів.

Учасники наради протягом трьох днів обговорять досвід та результати впровадження в країнах Східної Європи та Центральної Азії регіонального проекту, спрямованого на зміну підходів на пацієнт-орієнтовані моделі, підвищення політичної прихильності до питань протидії туберкульозу, розвитку кадрового потенціалу. Також учасники отримають рекомендації стосовно підготовки та впровадження дорожних карт для своїх країн.

Читайте також: Реформа системи громадського здоров’я передбачає переорієнтацію з лікування на профілактику

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook