Новини

Українська медична міссія на Луганщині

БФ «Перший добровольчий медичний шпиталь ім.Миколи Пирогова» (ПДМШ), ГО «Українська медична місія», ГО «Право на життя», ГО «Клінічні інфектологія та медицина подорожей», ДУ «Інститут нейрохірургії ім.акад.А.П.Ромоданова Національної академії наук України», навчально-науковий центр медичного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ГО «Асоціація Медиків Революції Гідності», ГО «Українська асоціація цифрових стоматологічних технологій», Комітет з медичного і фармацевтичного права Асоціації адвокатів України висловлюють Вам щиру повагу та повідомляють про наступне.

У рамках спільного проекту ПДМШ та вищезгаданих організацій з надання допомоги цивільному населенню, яке проживає в районах Донецької та Луганської областей, прилеглих до проведення Операції Об’єднаних Сил (ООС) з 30 вересня по 3 жовтня 2018 року планується виїзний захід для надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню Попаснянського району Луганської області та консультативно-інформаційної підтримки медичним працівникам Луганської області.

 

В рамках заходу заплановані наступні активності:

 1. Консультативний прийом цивільного населення Попаснянського району лікарями-спеціалістами (офтальмолог, інфекціоніст, дерматолог, хірург, ортопед-травматолог, оториноларинголог, педіатр, уролог, невролог, ендокринолог, стоматолог та інші).
 2. Лекція для медичних працівників з правових питань здійснення медичної практики в умовах медичної реформи з урахуванням специфіки організації надання медичної допомоги населенню в зоні ООС («Правові питання у діяльності медичного працівника і керівника закладу охорони здоров’я в умовах проведення ООС», доповідач –адвокат, к.юр.н., доцент Радмила Юріївна Гревцова).
 3. Інформаційний семінар для лікарів сімейної медицини області: 1)«Грип: особливості діагностики на догоспітальному етапі», 2)«Сучасні підходи до ведення хворих з гепатитом С і задачі первинної медико-санітарної допомоги в умовах Глобальної стратегії ВООЗ з елімінації гепатитів в Європі» (доповідач — д.мед.н., професор Ольга Анатоліївна Голубовська).
 4. Інформаційний семінар для хірургів області та медичної служби ЗСУ України «Бойові нейрохірургічні травми: сортування, медична допомога, етапи евакуції» (доповідач –к.мед.н. Андрій Петрович Гук).
 5. Передача благодійної допомоги (товари медичного призначення, витратні матеріали, засоби дезінфекції) медичним закладам Попаснянського району (за ініціативою ГО «Асоціація Деснянських медиків міста Києва»).

 

Захід проходитиме за підтримки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Інформаційна підтримка проекту – портал професійної медичної інформації «Медпросвіта».

 

Запрошуємо Вас до співпраці та будемо раді участі фахівців очолюваного Вами закладу (компанії) у заході.

 

Для фізичних та юридичних осіб (фармацевтичних та інших компаній) підтримка заходу можлива в наступній формі: фінансова допомога в організації заходу (оплата квитків, проживання, харчування учасників), благодійні внески для закупівлі товарів медичного призначення, які будуть передані ЦРЛ; організаційний внесок для юридичних осіб за участь в інформаційному семінарі (запрошено до 100 лікарів області).

Запрошуємо представників департаменту охорони здоров’я Луганської області, керівників та юридичних співробітників лікувально-профілактичних закладів області до участі у інформаційному семінарі з правових питань реформування галузі.

 

 

Організаційний комітет:

 1. Вернигор Дмитро — Віце-президент, медичний директор ПДМШ
 2. Шиба Олег – Президент ПДМШ
 3. Голубовська Ольга – д.мед.н., проф., зав.кафедрою інфекційних хвороб НМУ ім. О.О.Богомольця
 4. Гук Андрій – к.мед.н., зав. відділення ендоскопічної та краніофаціальної нейрохірургії ДУ «Інститут нейрохірургії ім.акад.А.П.Ромоданова Національної академії наук України»
 5. Літус Олександр – д.мед.н., проф., зав.кафедрою дерматовенерології НМАПО ім. П.Л.Шупика
 6. Копчак Андрій – д.мед.н.. проф., директор Університетської клініки НМУ ім. О.О.Богомольця
 7. Філіпенкова Лариса — к.мед.н., доцент кафедри ортопедичної стоматології ГВНЗ КМУ
 8. Мазепа Юлія — зав.відділом управління охорони здоров’я ДУС
 9. Гревцова Радмила – к.юр.н, доцент, Голова комітету з медичного та фармацевтичного права асоціації адвокатів України
 10. Гришин Володимир – редактор ДНУ «Науково-практичний центр клінічної та профілактичної медицини» ДУС

 

З питань співпраці, логістики та спонсорства заходу просимо звертатися за електронною адресою  dvernigor@gmail.com

 

 

 

 

З повагою, голова оргкомітету                                         Дмитро Вернигор

Комментировать

Нажмите для комментария