Новини

В Україні зайнялися розвитком імпортозамінних виробництв

Міністерство охорони здоров’я України запрошує усіх зацікавлених представників громадськості, професійного середовища та фармацевтичного ринку долучитися до розробки Концепції і поділитися своїми ідеями та пропозиціями

Український МОЗ почав розробляти Концепцію державної програми розвитку імпортозаміщенні. Документ спрямовааний на те, щоб збільшувати виробничу частку на медичному ринку, підтримувати вітчизняного виробника та розвивати імпортозамінні лікі та будь-які інші медичні вироби. До процесу розробки Концепції залучається громадськість та професійне середовище.

Як зазначили у відомстві, українська вітчизняна фармацевтична галузь дуже потужна, причому настільки потужна, що має всі можливості самостійно виробляти якісні лікарські засоби. Саме тому активний розвиток і вдосконалення вітчизняного фармацевтичного ринку, яке б забезпечувало би пацієнтів доступними і якісними ліками та щк й було б конкурентоздатним. Це і є стратегічне завдання діяльності українського МОЗу.

Міністерство охорони здоров’я України запрошує усіх зацікавлених представників громадськості, професійного середовища та фармацевтичного ринку долучитися до розробки Концепції і  поділитися своїми ідеями та пропозиціями.

Із пропозиціями звертайтеся на е-mail: tlyaskovsky@moz.gov.comm.nesterchuk@gmail.com або за телефоном — (044)200-07-93.

Читайте також: Офіційне роз’янення МОЗ щодо спрощеної реєстрації ліків в Україні

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook