Новини

Україна закуповуватиме вакцини через ЮНІСЕФ

Для того, аби Україна, яка випала із глобального ринку вакцин, знову могла включитися в світову динамічну систему і зайняти там свою нішу, Міністерство охорони здоров`я укладатиме довготермінові контракти на закупівлю імунобіологічних препаратів.

Для того, аби Україна, яка випала із глобального ринку вакцин, знову могла включитися в світову динамічну систему і зайняти там свою нішу, Міністерство охорони здоров`я укладатиме довготермінові контракти на закупівлю імунобіологічних препаратів. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров`я Ігор Перегінець.

Також в колонці для видання «Українська правда. Життя» він розповів про причини нестачі вакцин для рутинної імунізації в медичних закладах країни. Зокрема, криза сталася через неправильне планування закупівель у попередні роки та брак деяких імунобіологічних препаратів на глобальному ринку.

Ігор Перегінець запевнив, що вже до кінця березня цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) забезпечить Україну деякими вакцинами – наприклад, КПК (проти кору, краснухи та паротиту). Далі розпочнуться поставки інших вакцин для планової вакцинації.

Повністю колонку можна прочитати тут.

Читайте також: На тиждень боротьби з глаукомою пройдуть безоплатні обстеження від фахівців

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook