Новини

Україна отримає майже 800 тисяч доз вакцини проти кору без додаткового оподаткування

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Керівництво МОЗ повідомило про поставку 780 тисяч доз вакцини проти кору, паротиту та краснухи від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Ця поставка буде додатковою ібез нарахування додаткових податків на вартість вакцини.

«Цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) поставить в Україну додаткові 780 тисяч доз вакцини проти кору, паротиту та краснухи (КПК). При цьому така закупівля не потребуватиме додаткового виділення коштів із державного бюджету. Вакцини закуплять за гроші, заощаджені раніше завдяки ефективним процедурам державних закупівель через міжнародні організації», — йдеться в офіційному повідомленні прес-служби МОЗ України.

Зазначимо, що в України є реальна потреба у збільшені запасів вакцини КПК. Наразі Україна залишається на першому місці в Європі за кількістю нових випадків захворювання. Загалом йдеться про понад 50 відсотків від загальної кількості зареєстрованих випадків.

Окремо нагадуємо, що згідно з останнім звітом Центру громадського здоров’я МОЗ України, за тиждень на кір захворіли понад 2 000 осіб. На відміну від минулих звітних періодів, в цьому було підтверджено, що загальна кількість хворих дорослих майже на 100 осіб перевищує кількість хворих на кір осіб віком до 18 років.

ДУ Центр громадського здоров’я та МОЗ до кінця червня планують представити нову стратегію імунізації

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook