Новини

Україна отримала закуплені в ЮНІСЕФ 220 тисяч доз вакцини проти кору

ампулы с вакциной от гриппа, шприц, прививка от гриппа_медпросвіта

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) прискорив поставку вакцин проти кору в Україну. Наразі 220 тисяч доз вже прибули і перерозподіляються по регіонах.

Закуповувалась бельгійська вакцина «ГлаксоСмітКляйн», яка вже має сертифікат в Україні і може використовуватись у всіх медичних установах для вакцинації дітей. Це лише перша партія, яку Україна мала отримати наприкінці лютого 2018 року. Ще майже мільйон доз бельгійської вакцини проти кору очікується до кінця весни.

У Міністерстві охорони здоров’я зазначають, що цієї кількості вакцин буде достатньо для забезпечення всіх регіонів України та для того, щоб підняти загальний рівень вакцинації до норм європейських країн.

Нагадаємо, що, незважаючи на слова керівництва МОЗ на початку січня про те, що в Україні достатньо вакцин проти кору, в регіонах повідомляли про їх часткову або повну відсутність. При цьому запаси, які були в МОЗ, перерозподілялись надзвичайно довго, тому керівництву деяких областей України довелося самостійно домовлялися або просити вакцину в сусідніх держав у якості гуманітарної допомоги.

Відзначимо, що в МОЗ наразі пропонують повністю заборонити не вакцинованим дітям відвідувати навчальні заклади без відповідної довідки про проходження вакцинації. Це стосується як кору, так і грипу та ГРВІ. Коли саме і в якому вигляді буде реалізована ініціатива, не повідомляється.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції