Новини

Україна бере участь в 65-тій сесії Регіонального комітету ВООЗ

Шістдесят п’ята сесія Європейського регіонального комітету у Вільнюсі проходить за участю 260 делегатів – міністрів та високопосадовців з 53 країн-членів Європейського регіону ВООЗ. Україну на міжнародній зустрічі представляє Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі, який в числі 15 міністрів з Європейського регіону візьме участь у найважливіших нарадах.

Передбачається, що Регіональний комітет затвердить нову стратегію в галузі фізичної активності, дорожню карту по боротьбі з тютюнопалінням, а також план дій по боротьбі з туберкульозом. Делегати визначать пріоритети в зміцненні системи охорони здоров’я, крім того, обговорять підходи до більш інтенсивної взаємодії з метою зниження смертності та захворюваності. Перед учасниками форуму виступатимуть Її Королевська Величність принцеса Данії, Генеральний директор ВООЗ, Президент Литви та Європейський комісар по охороні здоров`я та безпеці харчових продуктів.

На високому міжнародному рівні також буде оголошено доповідь про стан охорони здоров’я в Європі, обговорюватимуться пріоритети зміцнення систем охорони здоров`я в Європейському регіоні на 2015 – 2020 роки та реформа ВООЗ і її значення для Європейського регіонального бюро.

Чотириденна програма включає також оприлюднення інформації про хід виконання резолюцій, ухвалених Регіональним комітетом на попередніх сесіях.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції