Новини

Ухвалення рішення щодо реформаторських законопроектів МОЗ затягується профільним Комітетом Верховної Ради

На засіданні Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров`я 02.09.2015 р. в результаті тривалих обговорень депутати не встигли перейти до голосування щодо винесення в сесійну залу законопроектів, підготовлених МОЗ та схвалених Кабінетом Міністрів України. Профільний Комітет ухвалив рішення зібратися наступного тижня.

Міністр охорони здоров`я Олександр Квіташвілі все ж назвав роботу колег конструктивною і висловив сподівання на подальшу співпрацю в питанні підтримки законопроектів, що в перспективі дадуть медичним закладам автономію, медпрацівникам гідну оплату праці, а пацієнтам якісні послуги.

«Ми погоджуємося з усіма висновками Головного науково-експертного Управління апарату ВРУ, які були зроблені стосовно законопроектів. Це були незначні зауваження, які можна було б узгодити за півгодини. Проте рішення так і не було прийнято. Я наголошую на негайному розгляді та ухваленні Комітетом цих законопроектів. Адже якщо вони не будуть винесені на розгляд парламенту в І читанні, цього року реформу запустити не вдасться», — зазначив О. Квіташвілі, коментуючи засідання під час брифінгу в МОЗ України.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook