Новини

У Зеленського розповіли коли в Україні може з’явитися новий міністр охорони здоров’я

Голова партії «Слуга Народу» та радник президента Дмитро Разумков заявив, що наразі Володимир Зеленський не може впливати на позицію міністра охорони здоров’я. Кадрові зміни очікуються лише після парламентських виборів.

Безпосередній вплив президента Україна на посади у Кабінеті Міністрів України обмежений законом. Він може призначати лише деяких керівників. В той же час, більше можливостей для формування власної команди у Кабміні у Володимира Зеленського може з’явитись вже після парламентських виборів та створення нової коаліції.

«Щодо Супрун: на жаль, станом на сьогодні, вплинути на позицію міністрів, крім глав МЗС, Міноборони, Президент не може. Всі інші міністерські позиції — прерогатива коаліції і Кабінету міністрів. На сьогодні ми бачимо параліч, дивлячись в тому числі на сьогоднішнє голосування за відставку Кабінету міністрів. Якісь рішення там навряд чи будуть прийняті. Я думаю, такі кадрові зміни можливо буде провести тільки після того, як пройдуть парламентські вибори і буде створена нова коаліція, яка і буде формувати новий Кабінет міністрів», — пояснює голова партії «Слуга Народу».

Коломойський назвав наступного міністра охорони здоров’я: «Це мій товариш. Майбутній міністр охорони здоров’я»

Зазначимо, що інформацію про суттєві зміни у керівництві Міністерства охорони здоров’я України запустив олігарх Ігор Коломойський, який пов’язаний з новообраним президентом тісними діловими стосунками. Він переконаний, що незабаром у крісло керівника МОЗ має сісти його друг, екс-регіонал та депутат від партії «Відродження» Андрій Шипко.

Комментировать

Нажмите для комментария