Новини

У випадку прийняття медреформи, профспілки обіцяють Всеукраїнську акцію протесту

Підвищення кваліфікації лікарів_медпросвіта

Представник Київської профспілки медпрацівників Віталій Левицький заявляє, що медичних працівників виведуть на вулиці після 18 жовтня.

«Лікарі категорично проти запропонованої Кабміном мед реформи. Вони впевнені, що в цьому вигляді вона призведе до скорочення лікарень і лікарів, а також до скорочення виплат заробітної плати», — заявляє Левицький.

В дійсності, минулого разу , коли відбулась попереджувальна Всеукраїнська акція протесту, яка була організована Профспілкою медичних працівників України, медики в першу чергу виходили на протест через заборгованість по заробітній платі, а також з вимогою призначити офіційного міністра галузі. Також медики вимагали повернути койко-місця і відновити роботу СЕС.

Попереджувальна акція протесту медичних працівників: Як це було? Фото

Уряд задовольнив лише одну вимогу, коли виділив 82,7 мільйона гривень на погашення заборгованості по заробітній платі перед медпрацівниками станом на 1 жовтня 2017 року.

Враховуючи, що вільної можливості протестувати немає, через закон, який просто не дозволяє їм це роботи в робочий час, буде надзвичайно важко організувати акцію протесту так, щоб вона дійсно стала масовою і показала, чи дійсно абсолютна більшість медиків проти реформи.  

Комментировать

Нажмите для комментария