Новини

У. Супрун заявила, що пацієнта рятують не лікарні, а люди, і запросила лікарів на навчання

Пацієнта рятують не лікарні, обладнання чи карети екстреної допомоги, а люди — професіонали своєї справи.

Таку думку висловила на своїй сторінці в ФБ пані Уляна Супрун.Вона розповіла, щодля того, щоб «відточии» навички лікарів, було розпочато новий курс навчяння.

«Фахові медики — це головна цінність системи охорони здоров’я. І ми маємо вкладатися в розвиток своїх кадрів.
Особливо, коли йдеться про екстрену допомогу, де кожна втрачена секунда може вартувати життя.
Ми розробили 6-денний курс для лікарів, який допоможе відточити навички надання екстреної допомоги. Назва курсу — Програма підтримки життя під час травми.

Запрошуємо на навчання лікарів, що працюють з травмою (хірурги, анестезіологи, травматологи, лікарі медицини невідкладних станів та лікарі відділень Екстреної медичної допомоги). Курс базується на міжнародних програмах навчання лікарів (BLS, PHTLS, ATLS)» — розвповіла в.о. міністра.


Заняття викладатимуть українські та іноземні викладачі у акредитованих МОЗ навчальних закладах післядипломної підготовки лікарів. Особлива увага приділятиметься командній роботі — кожен учасник курсу спробує себе в ролі всього складу команди.
Наразі курс проходить затвердження у Міністерстві охорони здоров’я України. А вже з осені він буде доступний для кожного лікаря, який працює в медицині невідкладних станів.

МОЗ отложит до 1 января 2018 требование по закупкам и отпуску на льготных условиях или безвозмездно лекарств по новому Нацперечню

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook