Новини

У Сумах на семінарі педіатрів ознайомили з інноваційними підходами до діагностики дитячих хвороб

Головні спеціалісти МОЗ України та провідні фахівці у галузі педіатрії наголосили на необхідності своєчасної діагностики, лікування та профілактики поширених хвороб дитячого віку, зокрема грипу та інфекційних уражень дихальних шляхів.

Це стало основною темою лекцій, майстер-класів та доповідей експертів під час науково-практичного семінару для лікарів педіатричних спеціальностей та сімейних лікарів Сумщини на базі Медичного інституту Сумського державного університету.

Під час науково-практичної конференції провідні вчені-педіатри ознайомили дитячих та сімейних лікарів із сучасними інноваціями у діагностиці та лікуванні поширених дитячих хвороб, зокрема грипу та пневмоній. Було розглянуто сучасні погляди на можливості його запобігання, стандарти надання медичної допомоги дітям щодо ранньої діагностики, виявлення ускладнень, насамперед, пневмонії, ефективної терапії з демонстрацією чисельних клінічних прикладів.

Окрема дискусія відбулась з питань стримування антибіотикорезистентності, яку ВООЗ оголосила планетарною проблемою.

Експерти також зосередили увагу слухачів на інноваційних напрямках розвитку вітчизняної педіатрії та сімейної медицини, пріоритетах діяльності медичної галузі у 2016 році.

Читайт також: Експерт: Все більше дітей сьогодні народжуються з вродженими вадами розвитку

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook