Новини

У США, Британії та Ізраїлі виявили вірус поліомієліту

Вірус поліомієліту небезпечний для дітей віком до 5 років

Сліди поліомієліту знову з’являються на різних континентах. Поліовірус вражає спинний мозок і є однією з найнебезпечніших хвороб для дітей до 5 років. У минулому вченим вдалося перемогти поліомієліт за допомогою вакцинації. Через довгий час поліовірус повернувся.

Про це повідомляє Express.

Вже зафіксовано, що вірус проявився в декількох країнах одночасно. Вчені стурбовані, вірус може знову забрати життя тисяч дітей по всьому світу.

У Великобританії зразок вірусу виявили у водах очисних споруд. Як виявилося, зразки регулярно знаходили протягом декількох місяців. Востаннє в Британії вірус був виявлений 10 років тому. Для англійців ситуація нетипова, вони серйозно стурбовані здоров’ям дітей і починають готувати все необхідне для вакцинації населення. Попри те, що щеплення від поліомієліту роблять в дитинстві, і вона входить в список обов’язкових вакцин, всі заходи безпеки потрібно посилити та зробити обов’язковою бустерну дозу.

Симптоми хвороби:

  • жар;
  • біль у животі;
  • головний біль;
  • біль в горлі;
  • парестезія;
  • нудота, блювання;
  • менінгіт.

Якщо є підозра на поліомієліт, рахунок йде на хвилини. Безслідно хвороба ніколи не проходить. Діти або вмирають, або залишаються інвалідами. Також сліди вірусу у воді були виявлені в США та Ізраїлі. Постраждати можуть не тільки бідні країни, де немає медицини та не вакцинують дітей. Під загрозою розвинені держави.

Директор ринку фармацевтики Ендрю Поллард впевнений, якщо вірус з’явився в Британії, скоро підуть реальні спалахи по всій Європі та світові. Поліовірус дуже швидко розноситися і передається від людини до людини.

Сьогодні вакцинація не зможе зупинити поширення хвороби, особливо якщо використовувати живу вакцину. Тому не виключено, що у світі пройде новий локдаун, якщо розпочнеться епідемія поліомієліту.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook