Новини

У Рівненській області заборонили невакцинованим від кору дітям відвідувати навчальні заклади

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

Згідно з повідомленням завідувача відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віктора Мороза заборона діє від 21.02.2019 року.

Таке рішення було прийнято за дорученням заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації через високий рівень захворюваності на кір. До введення такої заборони було проведено перевірку та з’ясувалось, що більшість довідок про вакцинацію від кору, які були надані батьками в навчальні заклади – сфальсифіковані.

«Залишається лише, щоб керівники дитячих навчальних закладів виконували це доручення. Та велике сподівання на те, що батьки, які не щеплюють своїх дітей, все ж змінять свої погляди на вакцинацію», — коментує рішення Віктор Мороз.

Пацієнти отримають можливість виставляти оцінки лікарям в Києві

Зазначимо, що подібні рішення вже приймались у 2017 та 2018 роках в деяких областях України через швидке зростання випадків кору серед населення. Наприклад, таку ж тимчасову заборону було використали в Івано-Франківській області минулого року.

В  той же час необхідно зазначити, що швидко поширюється кір і серед дорослих. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за тиждень фіксується понад 3 000 нових випадків кору, з них приблизно 45 відсотків – особи віком від 18 років.

З початку лютого за ініціативою МОЗ вакциновано 12 573 дитини у Львівській області

Комментировать

Нажмите для комментария