До уваги Новини

У НСЗУ навели перелік, де пацієнт може отримати безоплатні медпослуги за Пакетом Медичних Гарантій

Відомство створило новий дешборд містить інформацію про всі спеціалізовані заклади та заклади ЕМД, з якими НСЗУ має укладені договори з медичного обслуговування населення.

Окрім інформації про законтрактовані заклади, які надають спеціалізовану та екстрену медичну допомогу, на дешборді можна знайти електронну карту цих лікарень. Наприклад, станом на 2 квітня 2020 року:
— 1543 спеціалізовані заклади, з яких 57 — приватної форми власності та ФОП підписали договори. Це — не остаточна кількість, підписання договорів ще триває;
— найбільша кількість законтрактованих закладах у наступних областях: Харківська —  130, Дніпропетровська — 120, Львівська — 102;
— безоплатну медичну допомогу при пологах пацієнти отримають у 375 лікарнях та пологових будинках, при складних неонатальних випадках — у 111 лікарнях, лікування гострого інфаркту міокарда відбуватиметься у 61 спеціалізованому закладі, а медична допомога при гострому мозковому інсульту надаватиметься у 184 закладах.

У НСЗУ повідомили, що договори з усіма інфекційними лікарнями з новою системою фінансування медзакладів укладені

До речі, кількість закладів можна побачити за будь-яким з 26 пакетів медичних послуг.

Дані дешборду свідчать про те, що у переважній більшості громадянам кожного регіону буде доступна медична допомога за всіма 26 пакетами ПМГ.

За допомогою дешборду пацієнти зможуть обирати лікарню, в яку звернутися за тією чи іншою консультацією або на планову операцію. Лікарі та місцева влада відстежуватимуть картину охоплення медичними послугами в інших регіонах. Інформація дешборду також буде корисною представникам бізнесу, громадських та волонтерських організацій.

Щоб подивитись, в яких лікарнях вашої області можна отримати відповідні медичні послуги, переходьте за посиланням.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook