Новини

У МОЗ заявляють, що сімейним лікарям Хмельницького за грудень нарахували зарплату близько 25 тис грн

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

У відомстві повідомляють, що медзаклади, які вже почали отримувати фінансування за новою системою від НСЗУ, нараховують нові зарплати лікарям – до 25 тисяч гривень.

Нова система фінансування, до якою медичні заклади первинної ланки можуть приєднатись після автономізації та підписання договору з Національною службою здоров’я України, передбачає виплати з урахуванням кількості підписаних декларацій між сімейними лікарями медзакладу та пацієнтами. Додатково до липня 2019 року заклади отримуватимуть по 120 гривень за пацієнта на рік, які мешкають в районі за який відповідає медзаклад.

«Передусім зміна у фінансуванні відобразилася на зарплатах медиків. Рівень зарплат визначається згідно з колективним договором. За умови, що керівник закладу відповідним чином виставляє пріоритети, лікарі і медсестри отримують високі зарплати.  Наприклад, лікарям Хмельницького центру первинної медичної допомоги №1 у грудні нараховано заробітну платню близько 25 тис грн, найбільше — 30 тис за умови 1800 підписаних декларацій для сімейного лікарі і 900 для педіатра. А в усіх вінницьких центрах первинної медичної допомоги лікарям нараховують до 25-29 тис грн.», — йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ України.

У МОЗ розповіли про індивідуальні ліцензії лікарів відповідальність за лікарську помилку

Також у відомстві запевняють про зростання заробітної плати і у медичних сестер. В якості прикладу у своєму повідомленні наводять ЦПМСД Нової Каховки на Херсонщині, де зарплати лікаря в середньому складає 15-16 тисяч гривень, а медсестер зросла до 10 тисяч гривень.

МОЗ: Понад 75% населення задоволено обраним сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром

Комментировать

Нажмите для комментария