Новини

У МОЗ України запрацювала гаряча лінія з безкоштовними консультаціями з питань грипу

З початку лютого 2016 року в МОЗ України розпочала роботу гаряча лінія «АНТИ ГРИП», на якій чергують лікарі-епідеміологи, педіатри, терапевти, інфекціоністи, дитячі інфекціоністи та лікарі загальної практики-сімейної медицини.

Зокрема, для консультування залучено фахівців профільних кафедр Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, (кафедри: сімейної медицини, інфекційних хвороб, внутрішніх хвороб, педіатрії, дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології, загальної практики (сімейної медицини) та Національної медичної академії післядипломної освіти МОЗ України ім. П.Л. Шупика, профільних спеціалістів Державного закладу «Республіканська клінічна лікарня МОЗ України», Державної санітарно-епідеміологічної служби України, в тому числі Київських обласного та міського лабораторних центрів Держсанепідслужби України, центри первинної медично-санітарної допомоги м. Київ.

Відповідно до затвердженого графіку, щодня, окрім вихідних, фахівці консультують з ключових питань профілактики грипу та ГРВІ, надають рекомендації стосовно звернення за медичною допомогою, вакцинації проти грипу тощо.

У разі появи симптомів схожих на Клінічні ознаки грипу типу А/H1N1: головний біль, біль у м’язах, суглобах, біль у горлі, підвищення температури тіла, сухий кашель, нежить, закладеність носа, рекомендуємо звертатися до лікаря! Також можна зателефонувати на гарячу лінію МОЗ України «АНТИ-ГРИП».

Телефон гарячої лінії МОЗ України «АНТИ-ГРИП» 0-800-801-333.

Читайте також:  В Україні створено перший онлайн-ресурс про туберкульоз

Комментировать

Нажмите для комментария