Вибір редакції Новини

У МОЗ повідомили про організацію телемосту між китайськими та українськими лікарями

Уряди обох країни домовились про організацію телемосту з китайськими лікарями-спеціалістами, які розкажуть про свій досвід у боротьбі з коронавірусом COVID-19.

Україна та КНР домовились щодо проведення телемосту між китайськими та українськими лікарями. Про це стало відомо за підсумками онлайн-зустрічі Міністра охорони здоров’я Максима Степанова та посла Китайської Народної Республіки пана Фань Сяньжунь.

«Ми просимо Вас про сприяння щодо залучення китайських лікарів для надання українським медикам важливого досвіду для  запобігання максимального піку хвороби, адже показники захворюваності з кожним днем зростають. Ми давно вже вивчаємо досвід китайських лікарів щодо ефективного способу лікування COVID-19. Але найбільш важливим є проведення активного обміну інформацією віч-на-віч», —відзначив Максим Степанов.

Голова МОЗ: В регіони направлені додаткові кошти на виплату підвищених окладів медиків

У свою чергу, посол КНР пан Фань Сяньжунь зазначив, що Китай готовий залучити до телемосту якомога більшу кількість лікарів задля отримання максимально ефективного обміну досвідом. Наразі триває відпрацювання необхідних технічних та організаційних процедур.

«Ми прийняли до уваги дії, які Ви вживаєте, щоб мінімізувати розповсюдження вірусу. І саме тому, на нашу думку, Україна зараз серед тих країн, де немає масштабного розповсюдження хвороби. Китай має намір продовжувати підтримувати вас у цій боротьбі», — сказав посол КНР Фань Сяньжунь.

Комментировать

Нажмите для комментария