Новини

У МОЗ повідомили про готовність приєднатись до глобальних випробувань ВООЗ для винаходу ліків від COVID-19

Профілактика і контроль інфекцій (ПІК) під час пандемії COVID-19

Очільник МОЗ Максим Степанов, що Україна вже готова приєднатись до глобальних клінічних випробувальнь «Солідарність» ВООЗ, щоб пришвидшити пошук ліків від коронавірусу нового типу.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на зустрічі з Главою ВООЗ в Україні д-ром Ярно Хабіхтом.

«Україна зацікавлена у тому, щоб приєднатися до глобальних клінічних випробувань “Солідарність”, спрямованих на те, щоб знайти ліки від захворювання, викликаного новим коронавірусом. Ми готові вивчити технічні та технологічні можливості щодо приєднання до випробувань і вже визначили координаторів цього проекту з боку Міністерства. Також нам цікаві й інші напрями взаємодії, зокрема щодо збільшення кількості проведених тестів на виявлення COVID-19», — підкреслив Максим Степанов.

Кабмін призначив нових заступників міністра охорони здоров’я України

Як зазначив Глава ВООЗ в Україні д-р Ярно Хабіхт, міжнародна спільнота максимально налаштована на допомогу Україні, і ВООЗ готова реалізувати вищезазначені ініціативи у найкоротший термін.

За словами Міністра охорони здоров’я, в умовах пандемії коронавірусу між Україною та ВООЗ існує чимало напрямів співпраці: від надання гуманітарної допомоги до експертних консультацій, проведення телемостів та обміну алгоритмами лікування. «Нам важливо розвивати співпрацю, щоб спільними зусиллями перемогти коронавірус. А вже потім, коли пандемія закінчиться, разом працювати задля покращення української системи охорони здоров’я», — резюмував Максим Степанов.

Комментировать

Нажмите для комментария